به روز شده در: ۰۶ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۱:۲۴
جمعه ۰۷ بهمن ۱۴۰۱ ۰۵:۲۴:۱۱

به پایگاه خبری و تحلیلی تیترنیوز خوش آمدید     اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا

      
طرح کالابرگ الکترونیک به صورت آزمایشی در استان هرمزگان به اجرا درآمد.
ماجرا از این قرار است که واردات 13 میلیون تن کالای اساسی شامل: گندم، ذرت دامی، کنجاله سویا، جو، برنج، روغن و گوشت قرمز و سفید به‌یک‌باره طی قراردادی با طبقه‌بندی کاملاً محرمانه و بدون رعایت تشریفات قانونی به شرکتی بدون پیشینه در واردات کالای اساسی، واگذارشده است.
گروه صنعتی ایران‌خودرو هم پس از سایپا، ملزم به رعایت شرط بلوکه شدن پول مشتریان در حساب خودروساز به‌منظور ثبت‌نام در قرعه کشی خودرو شد.
سبد معیشتی ۲۴ میلیون تومانی فاجعه است سبد معیشتی ۲۴ میلیون تومانی فاجعه است
افزایش حقوق کارگران مهم‌ترین دغدغه در ماه‌های پایانی سال است.
افزایش ۴۳ درصدی بودجه عمومی دولت /کسری تراز عملیاتی بودجه؛ ۴۷۶ هزار میلیارد تومان افزایش ۴۳ درصدی بودجه عمومی دولت /کسری تراز عملیاتی بودجه؛ ۴۷۶ هزار میلیارد تومان
سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه در مورد لایحه بودجه گفت: مبلغ ۲۱۶۴ هزار میلیارد تومان (حدود ۴۰ درصد) رقم بودجه کل کشور مربوط به بودجه عمومی دولت است که در مقایسه با قانون بودجه سال ۱۴۰۱ حدود ۴۳ درصد افزایش یافته است.
زندگی سخت با دستمزدهای «کمتر» از ۱۸میلیون تومان! زندگی سخت با دستمزدهای «کمتر» از ۱۸میلیون تومان!
با هر مدلی هزینه‌های زندگی را حساب کنیم، به ارقامی می‌رسیم که با درصدهای متعارف افزایش مزد به آن نمی‌رسیم. با یک دودوتا چهارتای ساده معلوم می‌شود که کارگران به دو تا سه برابر مزد فعلی نیاز دارند
حقوق و مزایا را هم با اروپا مقایسه کنید حقوق و مزایا را هم با اروپا مقایسه کنید
روزنامه اطلاعات نوشت: در نموداری باعنوان گاز سوزی ایرانیان آمده بود «ایران با جمعیتی بالغ بر ۸۴ میلیون نفر به اندازه نصف قاره اروپا با جمعیت ۷۵۰ میلیون نفر، ۵ر۱ برابر آمریکای لاتین با جمعیت ۶۵۰ میلیون نفر، یک چهارم منطقه آسیا_پاسیفیک با جمعیت ۵ر۳ میلیارد نفر و نصف آسیای جنوب غربی با جمعیت ۳۷۰ میلیون نفری گاز مصرف می‌کند».
مهاجرت کسب و کار‌های ایرانی به استانبول به دلیل محدودیت‌های اینترنتی مهاجرت کسب و کار‌های ایرانی به استانبول به دلیل محدودیت‌های اینترنتی
رضا قربانی، رییس کمیسیون فین‌تک: «مسئله ما با این ابزار‌ها حل نمی‌شود. شاید در سال‌های آینده راحت‌تر و ارزان‌تر شود، ولی حل نخواهد شد.
سال آینده همه چیز گران‌تر می‌شود جز نیروی کار سال آینده همه چیز گران‌تر می‌شود جز نیروی کار
عدم تناسب بین سطح عمومی قیمت کالاها و خدمات با دستمزد نیروی کار و حقوق بازنشسته و تعهدات حمایتی دولت، پیام‌آور این است که در سال بعد مزدبگیران تحت فشار قیمتی و تورم قرار خواهند گرفت.
دولت عزم جدی برای اصلاح ساختار بودجه ندارد دولت عزم جدی برای اصلاح ساختار بودجه ندارد
نماینده مردم چابهار در مجلس در واکنش به برخی گمانه‌ها مبنی بر افزایش قیمت بنزین گفت: بنده نمی‌توانم درباره قیمت بنزین در بودجه سال آینده گمانه‌زنی کنم.
شرط حذف ارز ترجیهی ثابت بودن قیمت به نرخ شهریور 1400بود شرط حذف ارز ترجیهی ثابت بودن قیمت به نرخ شهریور 1400بود
سید غنی نظری عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: شرط مجلس برای حذف ارز ترجیحی این بود که قیمت کالاهای اساسی به نرخ شهریور ۱۴۰۰ باشد و کالابرگ الکترونیکی به مردم داده شود که دولت باید آن را اجرا کند.
صنایع و ادارات گاز ندارند صنایع و ادارات گاز ندارند
شروع فصل سرما باز هم با کمبود گاز در صنایع، ادارات، مراکز آموزشی و حتی شبکه خانگی در استان‌های مختلف همراه شد. طوری که حالا مسابقه و جدالی جدی بر سر افزایش تعطیلی‌ها راه افتاده تا شاید بدین‌گونه خانوار با قطعی گاز مواجه نشوند.
وضعیت بد اقتصادی، کمر مردم را شکست وضعیت بد اقتصادی، کمر مردم را شکست
گرانی بیداد می‌کند و قیمت‌ها سر به فلک کشیده‌اند، گوشت قرمز از سفره مردم پر کشیده و عدم نظارت جدی دولت، صدای مردم را درآورده است.