به روز شده در: ۰۶ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۱:۲۴
جمعه ۰۷ بهمن ۱۴۰۱ ۰۵:۴۸:۱۱

به پایگاه خبری و تحلیلی تیترنیوز خوش آمدید     اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا

      
پایگاه خبری و تحلیلی تیترنیوز:

صاحب امتیاز و مدیر مسئول: مجتبی رستمی

سردبیر:زهرا شجاعی


نشانی و شماره تلفن های دفاتر پایگاه خبری و تحلیلی  تیترنیوز:


دفتر تهران:نارمک خیابان مدائن شماره 16

دفتر کیش: جزیره کیش برج صدف طبقه سوم واحد301

دفاتر سایر استان ها متعاقباً اعلام می گردد.

نشانی پست الکترونیک:    info@titrnews.ir    و    titrnews@gmail.com

تلفکس روابط عمومی:     89781749

تلفن سازمان نیازمندیها:     

نمابر:     89781749

سامانه پیام کوتاه:    3000590203


آیین نامه اخلاق حرفه ای

 

1- رعایت حد اعتدال و میانه روی از مهمترین ارزش های مورد نظر و قطعی پایگاه خبری تیترنیوز است .نداشتن گرایش تند به چپ و راست در زمینه سیاسی – اجتماعی و فرهنگی مشی این سایت میباشد.
2- رعایت انصاف و قضاوت منصفانه در مورد عملکرد مدیران در گزارشات ، رپرتاژ ها ، خبرها و تحلیل ها و ... از پایه های اصلی اعتقادی مدیران پایگاه است.
3- این پایگاه به هیچ نحو قصد ندارد با تحریف خبر ، تحریف گفته های مدیران و مسئولین و اشخاص حقیقی و حقوقی و برداشت های سوء  و غلط از گفته های آنها به منافع خاص دست پیدا کند.
4- اگر هر گونه اشتباه و اعوجاج سهوی در مصاحبه و نقل قول افراد به وجود آید و مورد اعتراض قرار گیرد پایگاه خود را موظف می داند در همان صفحه بلافاصله در اسرع وقت جبران و اصلاح نماید.
5- احترام به حقوق همه انسان ها با هر گونه گرایش و خط مشی سیاسی از اصول اساسی و باورهای قلبی مدیران روزنامه است و همه انسان ها را دارای  کرامت انسانی می داند.
6- پایگاه خبری تیترنیوز  به هیچ نحو به دنبال مچ گیری و بعضی شیوه های غیر اخلاقی  رایج در بعضی از مطبوعات نبوده و نخواهد بود و گذشته عملکردی این روزنامه گواه این مدعاست و من بعد نیز قوی تر و محکم تر در این مسیر گام بر میدارد.
7-  پایگاه تلاش می کند حسن ارتباط و تعامل معقولانه خود را با همه گروه ها و جریانات سیاسی که در کشور رسماً و قانوناً مورد پذیرش هستند را حفظ نماید.
8- پایگاه  تلاش میکند و اعتقاد دارد که کارمند و پرسنل آن به مثابه سرمایه انسانی هستند و کوشش میکند با راهنمایی و پذیرش انتقادات این ارزش و کرامت والا را برای نیروها و کارمندان خود قائل باشد.
9- احترام به ارباب رجوع و حق ارباب رجوع از جمله ارزش های اصلی پایگاه قلمداد می شود و تلاش می شود با پذیرش منطقی انتقادات راه پیشرفت و تعالی روزنامه بیشتر از پیش باز شود.
10- اعتقاد و پایبندی به اصول اخلاق اسلامی و ارزش های اسلامی در پوشش و رفتار و حرکات و مراودات کارکنان تیترنیوز  از دیگر موارد ارزشی ما محسوب میشود.
11- جدی بودن در محیط کار و جلوگیری از هر گونه حاشیه پردازی – رفتارها و مراودات غیر ارزشی در میان پرسنل از اصول عملی و باورهای جدی کلیه اعضا موسسه است.
12- برخورد متین و با احترام با ارباب رجوع و راهنمایی و پاسخگویی دقیق و محترمانه به ارباب رجوع از دیگر اصول اعتقادی پایگاه است.
13- رعایت احترام و ادب در حق مشتریان و مشترکان پایگاه چه حقوقی چه حقیقی
14- نظم و انضباط کاری و اداری به صورت دقیق و جدی
15- پایبند بودن به پرداخت آخرین حق و حقوق پرسنل که با آنها توافق شده است
16-  نقد پذیری و تعامل همه جانبه با همکاران مطبوعاتی در سراسر کشور
17- پایگاه خبری تیترنیوز به لحاظ ماموریت خاصی که برای خودش ترسیم نموده است تلاش می کند عمده کوشش آن در راستای افکار عمومی در بالا بردن سطح آگاهی جامعه باشد.
18- پرسنل تیترنیوز به شدت تاکید می کنند که از رقابت بیزار هستند  و تلاش می کنند دیگر مدیران را نیز به مسیر تعامل مثبت و دوستی و صمیمیت هدایت کنند.
19- تلاش می شود همه افراد و نیروهای پایگاه خبری تیترنیوز با واقعیت کاملاً روشن و شفاف به کار مشغول شوند و حق و حقوق آنها طبق قراردادهای تنظیم شده کامل و جامع پرداخته شود.
20- شفاف سازی فعالیت ها و استفاده از نقطه نظرات و پیشنهادهای اصلاحی پرسنل در دستور کارجدی مدیریت قرار دارد.