به روز شده در: ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۰
دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۱۰:۰۵

به پایگاه خبری و تحلیلی تیترنیوز خوش آمدید     اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا

      
کد خبر: ۹۵۸۷۱
تاریخ انتشار: ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۵
امروزه کشورهای اروپایی و آمریکا نه تنها از انتقال تجهیزات پیشرفته برای مبارزه با قاچاقچیان مسلح به ایران خودداری می کنند بلکه آمریکا مدعی است که نباید نفت ایران صادر شود! مگر آن ها نمی دانند بخشی از درآمد نفت صرف هزینه مبارزه بی امان جان برکفان ایران زمین برای جلوگیری از ترانزیت مواد مخدر از مرزهای ایران به کشورهای اروپایی می شود؟

به گزارش پایگاه خبری تیترنیوز، خراسان نوشت: امروزه کشورهای اروپایی و آمریکا نه تنها از انتقال تجهیزات پیشرفته برای مبارزه با قاچاقچیان مسلح به ایران خودداری می کنند بلکه آمریکا مدعی است که نباید نفت ایران صادر شود! مگر آن ها نمی دانند بخشی از درآمد نفت صرف هزینه مبارزه بی امان جان برکفان ایران زمین برای جلوگیری از ترانزیت مواد مخدر از مرزهای ایران به کشورهای اروپایی می شود؟

امروز اروپا و غرب باید تصمیم مهمی بگیرند که آیا حاضرند در برابر سیل ترانزیت مواد مخدر از مرزهای ایران قرار بگیرند و با عواقب آن دست به گریبان شوند یا این که مسئولیت های خود  رادر قبال این مسئله می پذیرند.

چرا باید عزیزترین فرزندان وطن، جان شان را در برابر گلوله های ساخت آمریکا و اروپا سپر کنند تا آن ها در منجلاب مواد افیونی فرو نروند. اما در مقابل حتی از داشتن جلیقه ضدگلوله هم محروم باشند؟
40 سال است که فرزندان مان در سرمای زمستان و گرمای تابستان و با کمترین امکانات و تجهیزات، برای جلوگیری از انتقال مواد مخدر به آن سوی مرزها شربت شهادت می نوشند تا به جهانیان ثابت کنند که«حقوق بشر» فقط، ادعاهای مضحک برای تخریب چهره نظام اسلامی نیست، «حقوق بشر» را می توانید در پلک های قندیل بسته سربازان ایران در مرزهای جمهوری اسلامی بیابید که برای گرفتار نشدن انسان های آن سوی مرز در سرمای زمستان، چشم بیدارشان را به سلاح های مرگباری دوخته اند که شما در اختیار سوداگران مرگ قرار داده اید! بنابراین دیگر فرصتی نیست و باید حفاظت از اروپا و آمریکا را به خودشان سپرد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: