به روز شده در: ۰۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۱
شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۹ ۰۸:۰۶:۰۸

به پایگاه خبری و تحلیلی تیترنیوز خوش آمدید     اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا

      
کد خبر: ۱۰۱۱۶۵
تاریخ انتشار: ۳۰ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۴
اسامی نفرات برتر آزمون سراسری سال ۹۹ بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری تیترنیوز، اسامی نفرات برتر آزمون سراسری سال ۹۹ در ۵ گروه آزمایشی بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی http://www.sanjesh.org منتشر شد.

اسامی نفرات برتر گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی:

۱- ابوالفضل حاجی محمد حسین کاشی از تهران

۲- ایلیا هاشمی راد از تهران

۳- علی انصاری از مشهد

۴- آرمین ثقفیان از اصفهان

۵- سروش شرافت برفوئی از یزد

۶- کسری ملیحی از ساری

۷- محمد مولوی سرند از فردوس

۸- مهراد میلانلو از لاهیجان

۹- محمد مهدی حیدری نسب از زابل

۱۰- مهدی سعادت بخت از تهران

نفرات برتر کنکور

اسامی نفرات برتر گروه آزمایشی علوم تجربی:

۱- سید امیر سید شنوا از اردبیل

۲- رامین آزادی از تهران

۳- محمد تیموری ماسوله از گرگان

۴- سپهر اسلامی از تهران

۵- علی مولائی از ارومیه

۶- شهریار سلمانی از گرگان

۷- سارا احمدی از تهران

۸- علی چیت ساز از تهران

۹- مهراب شادی دیزناب از تبریز

۱۰- محمد مهدی قلی زاده از زابل

نفرات برتر کنکور

اسامی نفرات برتر گروه آزمایشی علوم انسانی:

۱-مهدی محمد ثمر از ارومیه

۲- علی رضا چابیان از آمل

۳- مریم اکبری سریزدی از کرج

۴- محسن سیاه مرد از خمینی شهر

۵- حسین تندرو از تهران

۶- نازنین زهرا افشار از قزوین

۷- مهدی ضیائی اذرخورانی از شهررضا/ فاطمه برات نژاد از قائنات

۹- فاطمه محمدی از دلیجان

۱۰- محمد قاسمی از مشهد

براساس اعلام سازمان سنجش آموزش کشور مهدی ضیائی اذرخورانی از شهررضا و  فاطمه برات نژاد از قائنات به صورت مشترک رتبه ۷ گروه آزمایشی علوم انسانی را کسب کرده‌اند.

نفرات برتر کنکور

اسامی نفرات برتر گروه آزمایشی هنر:

۱-روژینا آزادی از تهران

۲- حانیه منصوری نهجیری از اصفهان

۳- سارینا خلیلی از تهران

۴- کیانا خزچین از تهران

۵- مینا معیری از تهران

اسامی نفرات برتر

اسامی نفرات برتر گروه آزمایشی زبان:

۱-کیان بهادری از شمیرانات

۲- مهساسادات موسوی مهر از دماوند

۳- آنیتا محمدی از اصفهان

۴- رضا ابراهیمی سبزوار

۵- صدرا فدائی لاهیجان

اسامی نفرات برتر



نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: