کد خبر: ۸۵۹۶۴
تاریخ انتشار:۲۵ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۹
شجاع خلیل‌زاده: بادران را دست کم گرفته بودیم/ برانکو می‌خواهد گلزن باشم
مدافع پرسپولیس از پیروزی مقابل بادران و گلزنی در این بازی می‌گوید.

به گزارش پایگاه خبری مردمی ها،شجاع خلیل‌زاده در خصوص پیروزی مقابل بادران در جام حذفی اظهار داشت: بازی خوبی مقابل بادران داشتیم و این تیم فراتر از حد انتظار ما ظاهر شد. در نیمه اول این تیم را دست‌کم گرفته بودیم و توانستند ما را آزار دهند و خطرناک ظاهر شوند ولی با توصیه‌های برانکو بین دو نیمه اوضاع بهتر شد و توانستیم بازی را در دست بگیریم و خوشبختانه نتیجه لازم را کسب کردیم.

وی در مورد گلزنی خودش در این بازی گفت: من همیشه تلاش می‌کنم برای تیم مثمر ثمر باشم و چه در کارهای دفاعی چه هجومی به تیم کمک کنم و گلی هم که زدم زحمت حاصل کار تیمی بود و خوشحالم با این گل از حریف پیش افتادیم و جواز صعود گرفتیم.

مدافع پرسپولیس با اشاره به گلزنی‌هایش برای این تیم عنوان کرد: با تصمیم برانکو و برنامه‌ای که در تمرینات برای گلزنی پیاده می‌کند ما موقعیت‌سازی می‌کنیم و تمام گل‌هایی که در پرسپولیس زده می‌شود حاصل طراحی و کار تیمی است و هیچ گلی در تیم ما اتفاقی به ثمر نمی‌رسد.

خلیل‌زاده با اشاره به تقابل مجدد با صنعت نفت گفت: این بازی به مراتب سخت‌تر از دیدار لیگ برتر است و صنعت نفت می‌آید هم به مرحله بعد صعود کند و هم انتقام شکستی که در لیگ از ما خورده را جبران کند و انگیزه بالای این تیم می‌تواند برای ما دردسر ساز شود و باید حواسمان را جمع کنیم.

وی با اشاره به فرصت پرسپولیس برای کسب دوگانه بعد از سال‌ها خاطرنشان کرد: همه تلاش ما همین است که بتوانیم هر دو جام را کسب کنیم و هواداران را خوشحال کنیم ولی راه سختی داریم و هنوز خیلی زود است در این مورد صحبت کنیم. به قول برانکو هر بازی برای ما یک فینال است و باید زحمت زیادی بکشیم تا به نتیجه برسیم.

مدافع پرسپولیس در پایان با اشاره به فاصله 7 امتیازی در جدول لیگ برتر با تیم دوم اظهار داشت: فاصله کمی زیاد شده است ولی هنوز زود است که بخواهیم کار را تمام شده بدانیم و اگر از الان در باد این اختلاف بخوابیم ممکن است ضرر کنیم.